‘Ma neverit sa herë e shikoj në rrugë’/ Kiara Tito flet për ish-partnerin e saj!

Kiara Tito është treguar gjithmonë e rezerzuar kur bëhej fjalë për jetën private, duke mos zbuluar shumë detaje rreth marrëdhënieve të saj.

Por tashmë gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP” ajo ka hapur zemrën duke rrëfyer një ndër eksperiencat e saj në një nga lidhjet e dashurisë ku ka treguar se është ndjerë e paragjykuar.

Advertisement

“Unë gjithmonë kisha këtë dyshimin se përse ky njeri nuk ka patur asnjëherë një lidhje të gjatë dhe realisht ishin shume gjëra që nuk shkonin kishte shumë pasiguri tek vetja e tij dhe të gjitha mi trasnmetonte mua. Më thoshte: ‘Ti je kështu, ii si je ti, shi si e ke trupin’.

Unë mërzitesha por nuk e jepoja veten dhe thoja he se do kaloj nga oëlqimi që kisha për të por erdhi një pikë që nuk mbante më ujë pilafi ishte i padurueshëm edhe sot e këësaj ditë është njeriu që ma neverit sa her e shikoj nëpër tiranë, ndërroj rrugë. Nuk para e kam këtë gjë me njerëzit e tjerë që jam frekuentuar por këtë njëher nuk dua ta shoh”- rrëfeu moderatorja gjatë një bisede me vajzat në oborr.