Luizi nuk ia ndan sytë Kiarës: Kjo vajzë ka lindur për mua!

Luizi vazhdon ngacmimet ndaj Kiarës, megjithëse herë pas here thotë se është mërzitur nga ‘barrierat’ e saj.

“Kjo vajzë ka lindur për mua!”, tha ai teksa ishte ulur me Efin në oborr dhe Kiara po kalonte.

Advertisement