Luiz Ejlli dhe Donald Veshaj, publikojnë këngën e parë bashkë, pak ditë pas përfundimit të ‘BBV’.

Fama e Luiz Ejllit pas daljes nga Big Brother ka marr dimensione të mëdha.

Dhe menjëherë këngëtari nga Shkodra ka gati projekte të reja. Ka qenë Donald Veshaj ai që ka zbuluar projektin e ri të tij së bashku me Luiz Ejllin.

Advertisement

Me anë të një video të postuar në Instagram ai ka zbuluar se bashkë kanë realizuar një këngë, e cila pritet të dalë ditën premte. ‘2 shotsa’ është titulli i këngës.