Luana fton fansat në lokal, por Krenari ka diçka për të thënë (Foto)

Para disa ditësh u përfol se moderatorja seksi Luana Vjollca ishte ndarë i dashuri i saj, Krenar Cocaj.

Por mesa duket ata janë ende bashkë dhe të lumtur. Këtë fakt e vërtetojnë komentet e tyre në foton e fundit që ka posuar Luana në Instagram. Modëratorja shihet në një lokal dhe fton ndjekësit ta shoqërojnë duke shkruar: “Hey, patate me mua?”

Advertisement

Por në fakt ftesa e saj ka marrë përgjigje nga i dashuri, Krenar Çoçaj i cili i komenton: “Nuk ka mbetur asnjë! Mos fto njerëz kot!”.

Nga komenti duket sikur Krenari ka dashur që të gjithë ta marrin vesh se ka qenë ai personi që e shoqëronte në tavolinë dhe për të na treguar se ata vazhdojnë të jenë bashkë.