Ledri Vula, Lumi B dhe Gjiko publikojnë ‘Ça bone’

Ashtu siç paralajmëruan Ledri Vula, Lumi B dhe Gjiko, kanë publikuar projektin e ri muzikor.“Ça bone” mban titullin kënga, të cilën e kanë kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale. Artistët vijnë shumë bukur në videoklip duke marrë vëmendje të madhe edhe me paraqitjen skenike. Teksti është shkruar nga vet reperët, kurse për muzikën dhe produksionin është kujdesur Çelik Lipa nga SBS Entertainment.

Producent kryesor i kësaj kënge ndërkohë është Adea Kelmendi.

Advertisement

Në bazë të komenteve që kanë marrë deri më tani, projekti u mirëprit dhe duket se do jetë një nga hitet e kësaj kohe.

Ja tek e keni 🙂