Vera është shumë pranë dhe të gjithë i janë futur punës në palestër për të sjellë trupin në formë.

ball for me

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Advertisement

real life snapchat filter

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

 Por nuk mjafton vetëm stërvitja për të arritur format perfekte, sepse duhet dhe një kujdes shumë i veçantë edhe për ushqyerjen. Nëse jeni bërë kuriozë ndonjëherë se çfarë konsumon Lori që njihet për linjat e saj trupore gati perfekte, përgjigjen ua jep Ledioni.

Në Instastory ai ka publikuar një fotografi, në të cilën shihen mbi tavolinë vetëm çokollata dhe ëmbëlsira të ndryshme. “Nëse keni pyetur çfarë ha Lori Hoxha për trupin e saj të verës”, – ka shkruar Ledioni bashkangjitur fotografisë.

Epo Lori qenka me fat që mund t’ia lejojë vetes konsumimin e tyre…