Kur Klaudia Pepa bën si seksi, por rrëzohet keq (Video)

HAHAHAHA!

Le të themi që kësaj dite të mërzitshme, Klaudia Pepa i solli humorin. Balerina e super talentuar pësoi një incident të vogël ghatë xhirimeve (për të cilën nuk jemi ende në djeni se për çfarë bëhet fjalë).

Advertisement

Teksa ishte duke bërë lëvizje provokuese, Klaudia është rrëzuar keq nga shkallët…

Mesa duket, balerina e ka marrë me mjaft sportivitet, pasi e ka publikuar  videon edhe në Instagramin e saj me shkrimin: “Kur të thonë nuk je mjaftueshëm sensuale dhe t’i përpiqesh me çdo kusht”.

Shihni videon më poshtë: