Kriset marrëdhënia mes Bora Zemanit dhe Heidit? Pas pushimeve në jug dy kunatat kanë…

Bora Zemani dhe Heidi kanë qenë dy personazhe mjaft të komentuara ditët e fundit pas finales së Big Brother VIP 3.

Pas After Party-t dy “kunatat” nisën pushimet në jug me Romeon dhe Donaldin. Dy çiftet ndanë në rrjetet sociale momente të bukura me njërit-tjetrin nga këto pushime, por mesa duket kjo lumturi nuk zgjati dhe aq shumë.

Advertisement

Bora dhe Heidin janë fshirë në rrjetet sociale dhe nuk ndiqen më. Nuk dihet se çfarë ka ndodhur mes dy vajzave nëse e bëjnë këtë vetëm për shoë apo filluan konfliktet menjëherë mes tyre.