Këngëtarja shqiptare rrihet brutalisht nga mikesha e saj (Foto)

Sherri i fundit i vajzave të showbizit shqiptar ka ndodhur në Dubai.

Këngëtarja shqiptare, BabyGee është rrahur brutalisht nga mikesha e saj me të cilën së fundmi shoqërohej shumë shpesh.

Advertisement

Bleta Gashi ka rrahur BabyGee për faktin se kjo e fundit ka ngrënë në makinë. Megjithatë, sipas këngëtares shqiptare kjo ka të bëjë vetëm me xhelozinë femërore, për shkak të famës që Gordana po fitonte çdo ditë.

Nëpërmjet disa postimeve në Isnatstory ajo ka treguar plagët dhe ka rrëfyer se pasi ka ushtruar dhunë ndaj saj, Bleta ka lajmëruar policinë duke thënë se ishte ajo viktima e sherrit.