Këngëtarja e njohur ndan momentin e sikletshëm të puthjes së parë

Sa prej jush e mbani mend puthjen tuaj të parë? Sigurisht, nuk ka gjasa të jetë në renditjen e puthjeve më të mira të jetës suaj. Në fakt, lajmi i mirë është që ju nuk jeni vetëm!

Billie Eilish, ylli i popit 17 vjeçare, sapo ndau përvojën e saj të parë të puthjes dhe,  … është po aq e keqe sa edhe puthja juaj e parë. Ndoshta.

Advertisement

Image result for billie eilish

Në disa nga koncertet e saj, Billie ka rrëfyer historinë se si ndodhi,  tani e legjenda së puthjes së saj të parë. Një ditë e rastësishme ndodhi dy vjet më parë, në Ditën e Shën Valentinit, kur ajo dhe një djalë i quajtur Henry Whitford shkuan në kinema dhe panë “filmin më të keq ndonjëherë”. (Fifty Shades Darker, ndoshta?) Pasi ikën nga kinemaja pa përfunduar filmin, Billie dhe Henry shkuan në çatinë e parkingut për të parë yjet. Sa romantike!

Ndërsa shikonte yjet, Henry vendosi të bënte lëvizjen e tij dhe u afrua për një puthje. Dukej se po shkonte mirë në fillim … derisa ai dha komentin e tij menjëherë. “Menjëherë pasi u puthëm, ai thotë,” Wow, kjo në të vërtetë nuk ishte aq magjike sa mendova se do të ishte, “tha Billie në një nga koncertet e saj të kaluara. Ja një mënyrë e përkryer për të prishur momentin!

Burimi: Cosmopolitan.com/Prive.al