Madhështore…

Klipi muzikor “All The Stars”, njëkohësisht dhe kolona zanore e filmit “Black Panther” nga Kendrick Lamar dhe SZA, u publikua mbrëmjen e djeshme në VEVO.

Advertisement

Klipi vjen me regji të së famshmit Dave Meyers, është një nga videot më të mira muzikore në histori dhe pikë. Nëse kjo video nuk fiton çmimin “Video e Vitit” në VMA këtë vit, atëherë do të jetë një zhgënjim i madh…

Ndiqni videon më poshtë dhe shijoni muzikën e mirë: