Kejvina Kthellën jemi mësuar ta shohim gjithmonë në super formë dhe të kuruar.

Por edhe Kejvina ka momentet e saj kur e ndjen të nevojshme të “zhvishet” nga make up-i. Këtë, vajza seksi, e ka bërë gjatë udhëtimit të fundit në Zvicër. Kejvina ndodhet atje për disa ditë pushimi prej nga ku ka postuar disa foto pa asnjë grimë make up-i në fytyrë.

Advertisement

Duhet ta pranojmë që Kejvina duket vërtetë shumë e bukur dhe pa make-up.