Pak minuta më parë në profilin e saj në Instagram, producentja e “Dancing with the Stars” Holta Kolaneci publikoi një fotografi që na bëri tepër kureshtar.

 

Ajo shfaqej me portretin e lyer me shkumë rroje dhe me një brisk në dorë. Edhe më i çuditshme ishte shkrimi që shoqëronte këtë postim: “Qetësohu, do të rritet përsëri deri për Krishtlindje“.

Ndonëse postimi ka tone shakaje dhe përcjell një ironi të hollë, duke e njohur karakterin “kripë e piper” të producentes, dyshojmë se publikimi është totalisht i “pafajshëm”. Per kë ta ketë pasur kësaj here Holta postimin simpatik?

Ndërkohë që presim postimin e radhës për të kuptuar ndoshta pak më tepër, i bëjmë një thirrje publike producentes të “Dancing with the Stars”: Na rikthe spektaklin please, i mungon këtij sezoni…!/radionrg.al