Kate Upton i dha fund beqarisë nëntorin e kaluar me lojtarin e baseball-it, Justin Verlander.

Megjithatë vetëm koshët e fundit, si për nostalgji të asaj dite të lumtur, modelja dhe aktorja 25-vjeçare, “pushtoi” Instagramin e saj me një seri fotosh nga dasma e zhvilluar në Toskana të Italisë.

Advertisement

Late night look

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

????

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

 Në fotografitë e shkrepura nga KT Merry, ku Kate shfaqet me dy fustane magjepsëse, mund të shohim dhe dekorimet e dasmës të vendosur në një serë. Thjesht magjike!

Greenhouse from the inside and out ✨

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

??

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on