Ka ende për të treguar…

Nga martesa e Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino është thënë dhe parë pothuajse gjithçka duke filluar nga fotot ekskluzive të revistës “Chi” tek video për Verissimo. Por vetëm 4 ditë nga dasma e vitit, bukuroshja argjentinase ka postuar në Facebook të gjitha fotot e ditës së saj më të lumtur, përfshirë fotot e patreguara më parë me të ftuarit dhe natyrisht me bashkëshortin, i cili pas ceremonisë në kishë, gjatë festës së mrekullueshme e ka përkëdhelur me luleshtrydhe dhe shampanjë, si në një përrallë… Urime çiftit!

Belen dhe Stefano martesa

Advertisement