Justin Bieber publikon “Pjeshkat” :p në bashkëpunim me Daniel Caesar, Giveon

Justin Bieber ka shënuar mbërritjen e albumit të tij të ri ‘Justice’ me një video muzikore për këngën ‘Peaches’ në bashkëpunim me Daniel Caesar dhe Giveon.

Ylli i popit i ka ngacmuar fansat me imazhe nga klipi në mediat sociale gjatë ditëve të fundi. Dje (19 Mars), klipi me regji nga Colin Tilley i sheh artistët që këndojnë në ambiente të ndryshme, përfshirë një makinë, një dhomë me ngjyrë pjeshke dhe shkronja të mëdha neoni që shfaqin titullin e këngës. Për më tepër shijojeni. 

Advertisement