Johnny Depp po i tmerron të gjithë, mos është sëmurë? (Foto)

Johnny Depp ndodhej në Berlin për të performuar me grupin ku bën pjesë së bashku me Alice Cooper dhe Joe Perry, Hollywood Vampires, por ndryshimi i tij drastik i shqetësoi të gjithë.

Nga fotot e shkrepura jashtë hotelit ku po nënshkruante disa autografe u dallua se aktori kishte rrënë jashtë mase nga pesha, dhe kishte diçka të çuditshme në pamjen e tij që i bëri fansat të mendojnë se 54-vjeçari mund të jetë i sëmurë.

Advertisement

Burime për Hollywood Life janë shprehur se Johnny është shumë i stresuar dhe për këtë arsye e kalon gjithë kohën nëpër festa. Për më tepër që momentalisht ai është beqar, nuk ka dikë që të kujdeset për të dhe e ka lënë veten pas dore. Sipas miqve të tij, aktori nuk është duke u ushqyer mirë, prandaj duket i zbehtë në fytyrë. Si dhe duket më i dobët, pasi ka hequr mjekrën dhe ka shkurtuar flokët.

Shpresojmë që aktori të marrë veten, por ne do të na marrë malli për kohën kur Depp dukej si më poshtë…