“Dikush është këtuuu”

Mbrëmjen e djeshme modelja e njohur ka sjellë në jetë bebin nr.2 dhe njoftoi në Twitter se shtatëzania e saj ka marrë fund. Të njetin postim e ka shpërndarë edhe John Legend, duke e konfirmuar lajmin se bashkëshortja ka lindur djalin e tyre.

Advertisement

Modelja 32-vjeçare dhe këngëtari 39-vjeçar tashmë janë prindër të dy fëmijëve. Një vajze të quajtur Luna dhe djalit të sapoardhur në jetë. Luna dihet se është më e lidhur me babin e saj dhe kjo e “mërzit” shpesh Chrissy-n. Mbase vogëlushi do jetë më shumë i dhënë pas nënës së tij…

a splash with toons

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Prepping for a new arrival!

A post shared by John Legend (@johnlegend) on