Jennifer Lopez shafqet joshëse në një fustan me lule në ‘Daytime Beauty Awards’!

Jennifer Lopez shkëlqeu me një fustan me lule e shumë joshes si e ftuara e famshme surprizë që prezantoi një trofe në “5th Annual Daytime Beauty Awards”, që u zhvillua në Kompleksin Taglyan në Hollywood të dielën.

Diva e popit e lindur në Bronx, e cila anashkaloi tapetin e kuq, i sfidoi lehtësisht 54 vitet e saj në një fustan rozë me lule të plota në Bach Mai Resort 2023, Femme LA ‘Donatella Mules’ 189 dollarë (178.5 euro) dhe me tufë Rodo që përputhet me të zgjedhur nga dyshja e stilit Rob Zangardi dhe Mariel Haenn, shkruan DailyMail.

Advertisement

Fustani skulpturor me i pikturuar me dorë në ngjyrë të bardhë dhe rozë me lule, shfaqte një qafë të thellë V.

Stilisti i flokëve Lorenzo Martin e lidhi flokët e Jenniferit me një topuz të rregullt për ceremoninë e ndarjes së çmimeve.

Artisti i grimit Scott Barnes konturoi plotësisht ngjyrën e Lopezit dhe artistja e thonjve Eri Ishizu pikturoi manikyrin e saj me pamje natyrale.

Jennifer më pas i prezantoi çmimin për arritje të jashtëzakonshme në fitnes, trajneres së saj të gjatë të fitnesit, Tracy Anderson, me bazë në Los Angeles, të cilën e përqafoi ngrohtësisht.

“Tracy Anderson shquhet si krijuesja origjinale, metodat dhe përkushtimi i së cilës për zanatin e saj e mbajnë atë në krye të lojës së saj”, tha Lopez në fjalimin e saj