Jennifer Lopez gati për hitin e rradhës

BEVERLY HILLS, CA - JANUARY 26: Jennifer Lopez arrives at Jennifer Lopez And Giuseppe Zanotti Celebrate Their New Shoe Collaboration at Neiman Marcus on January 26, 2017 in Beverly Hills, California. (Photo by Jon Kopaloff/FilmMagic)

Tashmë jemi mësuar që kur bëhët fjalë për Jennifer Lopez, të gjithë të presim hite.

Dhe mesa duket këngëtarja e ka menduar shumë mirë këtë, pasi sot ka njoftuar publikimin e këngës së saj më të re, “Se Acabo El Amor” .

Advertisement

Këngëtarja 48-vjeçare ka postuar një fotografi në të cilën tregon se si do të shfaqet në klipin e ri, duke treguar se këngën e re mund ta gjeni në versionin audio në Spotify, ose të prisni publikimin e vidios në Youtube.