Taylor Smith për pak orë do të sjellë suksesin e rradhës…

Sot në mesnatë, Swift do të publikojë klipin e këngës “End Game”, pjesë e albumit Reputation, në bashkëpunim me Ed Sheeran dhe Future. (Në klip mendohet se do të jetë prezente edhe Katy Perry pasi një nga kërcimtaret duket pikërisht si vetë ajo.)

Advertisement

Nga teaser-i i publikuar në rrjetet sociale kuptojmë që klipi është xhiruar ne Tokio, Majami dhe Londër. Mezi po presim videon e plotë të këngës!

Tonight at midnight eastern. #EndGameMusicVideo @future @teddysphotos

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on