Ja si e festoi Ami dhe Ermali 1-mujorin e ardhjes në jetë të Sia-s (Foto)

Si pa kuptuar kaloi një muaj!

Ami dhe Ermali ditën e djeshme kanë festuar 1-mujorin e ardhjes në jetë të vogëlushes së tyre, Sia. Moderatorja Amarda Toska ka publikuar në rrjete sociale foton e tortës për të voglën Sia, e cila është fëmija i dytë i ardhur në jetë për çiftin, pasi ata kanë edhe një djalë me emrin Joel.

Advertisement