Ja kush është më seksi në Instagram për 2018-ën

Ylli i “showbizz”-it më i ndjekur në Instagram është Bella Hadid. Supermodelja ka çmendur fansat me stilin e saj të veshjes, ku shpeshherë nuk ka lënë aspak vend për imagjinatën, si në pistë ashtu edhe jashtë saj. Me fotot e saj mahnitëse, padyshim që ylli i pasarelave do të përzgjidhej si femra më seksi në Instagram për vitin 2018. Ajo shquhet për thjeshtësinë dhe karakterin rebel të saj. /Shqip/

Weeknd-Supports-Bella-Victoria-Secret-Fashion-Show

Advertisement