Ish i dashuri “tallet” me Jennifer Lopez: Nuk është gjë në shtrat

Alex Rodriguez ka zbuluar detaje nga lidhja e tij me këngëtaren Jennifer Lopez pas ndarjes me të. Burime të  afërta me Alex kanë  treguar se ai po u thotë miqve të tij se këngëtarja nuk është gjë në shtrat.

Sipas tyre, Rodriguez ka rrëfyer se ish çifti hiqej si i dashuruar para kamerave, ndërsa në shtëpi flinin në dhoma të ndara.

Advertisement

“Rodriguez thotë se Jenn i dukej si Mbretëresha e Akullit dhe i vjen keq për mashkullin që ajo po del”, u shprehën burimet.

Aktualisht Jennifer Lopez po shijon romancë “të nxehtë” me aktorin Ben Affleck pas ribashkimit.

Ata duken më të dashuruar se kurrë me njëri tjetrin.