Horoskopi për ditën e mërkurë, 28 dhjetor 2022!

DASHI
Në dashuri është një periudhë që kërkon vëmendje dhe kujdes më të madh, ndaj ecni shumë ngadalë, dhe me shumë kujdes kur të hidhni çdo hap. Për sa i përket punës, zgjidhje interesante janë në rrugë e sipër.

DEMI

Advertisement

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 28 dhjetor 2022), fundi i dhjetorit do të shënojë një rikuperim të ndjenjave ndaj mos u mbyllni në shtëpi. Për sa i përket punës jeni të pavendosur. Nuk mungojnë propozimet por duhet të bëni një zgjedhje.

BINJAKËT

Në dashuri mund të takoni një person të këndshëm, interesant. Mos u ndalni dhe lërini ndjenjat tuaja të flasin për ju. Sa i përket punës, lajme po shfaqen në horizont.

GAFORRJA

Qiell interesant për ata që kanë takuar së fundmi një person dhe duan të thellojnë lidhjen. Për sa i përket punës, do të ketë disa rikonfirmime të rëndësishme.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 28 dhjetor 2022), qielli juaj është një qiell që flet për dashurinë, pse nuk organizoni diçka të këndshme së bashku me partnerin tuaj?

VIRGJËRESHA

Ditën e mërkurë – 28 dhjetor 2022 – në dashuri, përpiquni të tregoni më shumë mirëkuptim dhe shmangni diskutimet e kota. Për sa i përket punës, është koha për të bërë një rregullim dhe për të hequr dorë nga gjithçka që rëndon rëndë.

PESHORJA

Gjatë orëve të ardhshme me partnerin tuaj mund të ketë disa mosmarrëveshje, rikuperim që pritet të ndodhë në mbrëmje. Për sa i përket punës, shmangni konfliktet, më mirë kërkoni të gjeni një pikë ndërmjetësimi.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 28 dhjetor 2022), në dashuri është një qiell padyshim intrigues për çiftet, por mos e përjashtoni mundësinë e planifikimit të një ngjarjeje të rëndësishme nga tani dhe në muajt e ardhshëm. Sa i përket punës, një rinisje e madhe është duke u zhvilluar.

SHIGJETARI

Në dashuri gjatë orëve në vijim mund të ketë ndonjë keqkuptim. Kini kujdes të mos nxisni polemika. Për sa i përket punës, vlerësoni me kujdes kushtet dhe klauzolat e një marrëveshjeje.

BRICJAPI

Më në fund, pas pak momentesh tensioni, paqja po kthehet në dashuri dhe mund ta lini veten të kaloni në emocione të reja dhe intriguese. Për sa i përket punës, kërkesa juaj mund të pranohet.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 28 dhjetor 2022), në dashuri është koha për të rishikuar gjërat. Nëse ka diçka që nuk ju përshtatet, tregohuni të qartë dhe mos e ngatërroni veten nëpër shkurre. Për sa i përket punës, favorizohen profesionet krijuese.

PESHQIT

Në dashuri nëse ka një person që ju intereson pse nuk i dilni përpara? Periudha premton mirë dhe emocionet sigurisht që nuk do t’iu mungojnë… Për sa i përket punës, shumë shpejt do të vijnë disa lajme të çmuara.