Heidi Klum fotografohet toples krah partnerit 16 vjet më të ri (Foto)

Dhe pse është 44 vjeç, modelja gjermane Heidi Klum duket mjaft në formë duke mos e treguar aspak moshën që ka.

Mesa duket modelja ka gjetur qetësi në krahët e të dashurit të saj të ri 28-vjeçar, kitaristi i grupit “Tokio Hotel”, Tom Kaulitz. Klum e ka konfirmuar lidhjen e saj për publikun në mënyrë të papritur, gjatë pauzës në xhirimin e emisionit “America Got Talent”.

Advertisement

Çifti ndodhet në Mexico, ku po argëtohen në Cabo San Lucas, ndërsa kohën më të madhe e kalojnë në vilën e marrë me qira për pushime. Por, as aty nuk mund t’i shpëtonin paparacëve, të cilët kanë fotografuar modelen toples dhe disa momente intime të çiftit.