Gjashtë muaj pas zhdukjes së tij, sekuestrohen pasuritë e Ervis Martinajt…

Sekuestrohen pasuritë e Ervis Martinaj, i konsideruar ish-mbreti i lojërave të fatit.

Lëvizja e autoriteteve ka ardhur më shumë se gjashtë muaj pas zhdukjes së Martinajt, teksa ende nuk dihet nëse është gjallë apo është vrarë.

Advertisement

Gazetarja Klodiana Lala bën të ditur se aksioni është përqëndruar në Lezhë dhe Fushë Kuqe, ndërkohë që në përfundim të tij do të bëhet edhe bilanci i pronave të sekuestruara.