Gigi Hadid shfaq “dragoin”!

Është kulmi i pushimeve dhe në rrjetet sociale vërshojnë fotot e nxehta të yjeve të modës.

Kështu ka bërë edhe modelja e famshme Gigi Hadid, e cila ka nxitur reagimin dhe komentet e ndjekësve të saj në rrjetet sociale me këtë foto provokuese nga plazhet tropikale.

Advertisement

Vëmendjen e mori pikërisht ky dragua i tatuazhit të ri që iu dha një aryse të fortë ndjekësve të thumbonin me komente 28-vjeçaren.

Pamja e saj e re është pëlqyer nga shumica e mbi 79 milionë ndjekësve të saj në Instagram. Ky tatuazh, që mund të jetë i përkohshëm, është më i madhi që modelja ka bërë ndonjëherë.

Ajo dhe ish-partneri i saj Zian Malik, me të cilin u nda para dy vitesh kanë të njëjtin tatuash, emrin e vajzës së tyre Kai me shkrim arab.