Fustani i nusërisë së Elita Rudit është kaq madhështor

Në fillim zbuloi pajën e saj, më pas këpucët që do të mbajë veshur, tani Elita Rudi sapo zbuloi një copëz nga fustani.

Ditën e shtunë në datën 21 shtator çifti i njohur i showbizit shqiptar Elita Rudi dhe reperi Gjiko do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në një ceremoni martesore.

Moderatorja ka nisur numërimin mbrapsht me një postim në ditë lidhur me përgatitjet e dasmës. Vetëm pak minuta më parë ajo zbuloi se fustani i saj do të jetë si prej një princeshe të vërtetë.

 

View this post on Instagram

 

2

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

Jemi kuriozë të dimë ç’do na tregojë një ditë para dasmës…