Foto/ Liam harron tërësisht Mileyn, ja bukuroshja që i ka rrëmbyer zemrën

Pas ndarjes së tyre pak muaj më parë duket se jo vetëm Miley Cyrus ka rigjetur dashurinë në krahët e dikujt tjetër,por të njëjtën gjë ka bërë edhe ish-bashkëshorti i saj, aktori Liam Hemsworth.

Aktori është fotografuar gjatë pushimeve të tij me modelen Gabriella Brooks.

Advertisement

Në foton e publikuara ata shfaqet duke u puthur dhe shijuar shoqërinë e njëri-tjetrit. Madje gjatë muajit dhjetor Liam e ka prezantuar të dashurën  e re me familjarët e tij.

Tashmë ai e ka hedhur tërësisht pas krahëve lidhjen me Mileyn dhe po shijon historinë e re të dashurisë.

/Opinion.al/