Foto/ Cameron Diaz shfaqet për herë të parë pas lindjes së vajzës së saj

Në ditët e para të vitit të ri aktorja e njohur hollivudiane Cameron Diaz surprizoi ndjekësit e saj me lajmin se ishte bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj muzikanti Benji Madden kanë mirëpritur të voglën e tyre, të cilën e kanë quajtur Raddix.

Advertisement

Përmes postimit të rrjete sociale, Diaz u shpre më e lumtur se kurrë për ardhjen në jetë të së voglës.

Aktorja u fotografua për herë të parë pas sjelljes në jetë të së voglës, ndërkohë që po largohej nga shtëpia e një mikeshe.

E veshur sportive, aktorja 47-vjeçare dukej në formë të mirë fizike.

/Opinion.al/