Pak ditë më parë Çiljeta ka prezantuar këngën pjesëmarrëse në “Kënga Magjike, e cila titullohet “Hajmali”.

Një këngë, e cila u pëlqye nga publiku dhe tashmë po e shohim shpesh në rrjetet sociale. Mëngjesi i sotëm, duket se ka filluar shumë bukur për të. Fernando plot energji dhe pasion këndon pikërisht këngën e mami Çilit “Hajmali” në një version që vetëm ai mund ta këndojë.

Advertisement

Çiljeta ka publikuar në Instagram videon teksa Don Fernando këndon e përbri saj shkruan: Hajmali, version alla Fernando. Çuni nonës vet.

#HAJMALI versjon alllllaa Fernandoooo ???❤️ cuni nones vet ?????☝?? @elgitdoda @olticurri ??

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on