Fedez në një lidhje të re?

Fedez është fotografuar në Kaliforni, ku shkoi për Coachella, i shoqëruar nga Giulia Ottorini, e njohur si influencuese në Itali. Fotot që u shkrepën i tregojnë ata teksa ecin bashkë dhe qeshin jashtë një qendre tregtare. Kaq u desh që rrjeti të dyshonte se reperi ka nisur një lidhje të re, sidomos pasi konfirmoi ndarjen nga Chiara Ferragni.

Advertisement

Pak pasi fotot u publikuan, Giulia publikoi një video në TikTok, ku dëgjoheshin fjalët: “Kur ke një lidhje sekrete, por ajo të përshëndet në publik. Çfarë ankthi”.

@giuliaottorini

Che ansia

♬ Dopo le 4 TONY EFFE feat BRESH e TEDUA – Spotify Lyrics Italy

Fansat nuk deshën më shumë komente për të menduar se video u bë për fotot në fjalë, por Ottorini i hodhi poshtë zërat. Kur u pyet kush është lidhja sekrete e saj, ajo deklaroi: “Asnjë person i famshëm”.

Më pas mediat zbuluan se Fedez dhe Giulia nuk ishin vetëm në Coachella, por me një grup të përbashkët miqsh. Ata nuk kanë postuar në rrjete sociale bashkë, por nuk u shpëtuan paparacëve.