Emily Ratajkowski e ha mëngjesin nudo në vaskë (Foto)

Pasi Kim Kardashian shpërndau foto duke ngrënë makarona nudo, është rradha e super modeles Emily Ratajkowski të tregojë se si e ha mëngjesin.

Ylli i modelingut shpërndau në Instagram një foto të saj duke ngrënë mëngjesin ndryshe nga të tjetër…në vaskë dhe sigurisht, krejtësisht nudo.

Advertisement

26-vjeçarja mbuloi pjesët intime të trupit duke mbledhur gjunjët në gjoks, ndërsa pas saj ka një pamje piktoreske shumë të bukur.