Elita Rudi shtatëzënë… Ja se si duket!

Na mbajti gjatë pezull me shtatzaninë, sepse për një kohë të gjatë, as pohonte, e as mohonte gjë. Por tani, edhe sikur të donte, Elita Rudi nuk do ta fshihte dot më barkun e rrumbullakosur. Dhe mirë bën që e tregon, se duket shkëlqyeshëm!!! Fotot e fundit e tregojnë super në formë me fustanin e zi të puthitur pas trupit.

46161485-319016828694384-9143903632027321342-n_1542738118-2934405

Elita po shijon momente të vecanta lumturie dhe kjo pasqyrohet qartë në pamjen e saj. Moderatorja dhe partneri I saj, Gjiko lidhën kurorë nga fundi i shtatorit në një ceremoni luksoze që pushtoi vëmendjen e mediave rozë.

46501999-10156828421844350-7916912529522032640-n_1542738065-2212722

BORDO.AL