Eliona Pitarka ndan lajmin e ëmbël, shtatzënë për herë të dytë!

Prej disa ditësh, në mediat rozë po qarkullon lajmi se Eliona Pitarka është shtatzënë për herë të dytë.

Vetëm pak minuta më parë, aktorja ka konfirmuar vetë lajmin e ëmbël, duke ndarë në Instagram disa foto shumë të bukura me partnerin dhe të bijën.

Advertisement

“Upsss… E bëmë serish”, ka shkruar Eliona krah fotove me shumë ngjyra.

Kujtomë që vajza e madhe e aktores quhet Gala dhe bën 2 vjeç vitin e ardhshëm. Ndërkohë, nuk dihet ende gjinia, nëse vogëlushja do të bëhet me një vëlla apo një motër. Nuk na mbetet veçse të presim nga mami Eliona.