Efi uron publikisht Luizin dhe Kiarën për shtatzëninë!

Siç edhe e premtoi në një intervistë pak ditë më parë Efi Dhedhes i ka uruar publikisht Luizin dhe Kiarën për fëmijën që po presin.

“Shumë urime,”-ka shkruar ajo poshtë videos së ndarë nga dyshja ditën e sotme në Instagram.

Advertisement

Komentit të saj i ka kthyer përgjigje Kiara duke i shkruar “shumë faleminderit”.

Efi Dhedhes si shumë personazhe të tjerë të njohur ka lënë menjëanë hatërmbetjet me çiftin duke ndarë urimet më të bukura për ta.