Edhe njëherë tjetër Luizi akuzohet për dhunë ndaj Kiarës! Olta “hiperbolizon” situatën…

Qoftë apo jo i tillë çdo gjest i Luizit ndaj Kiarës duket se merret si dhunë në “BBV”. Siç është rasti i fundit, gjatë “Prime-t” të mbrëmshëm (14 mars), ku Olta i mëshon faktit se këngëtari e ka gjuajtur moderatoren.

Bëhet fjalë për fragmentin kur Luizi flet me Qetsorin gjatë spektaklit dhe Kiara e shtyn me këmbë, me taka, si shenjë që ai të ndalojë së foluri.

Advertisement

Në atë moment Luizi kthehet nga ajo dhe vë dorën tek këmba e Kiarës si shenjë për t’i thënë edhe ai ‘ndalo’ së bëri atë gjest.

Por kjo situatë është “ekzagjëruar” nga Olta, e cila pas “Prime-t” ka akuzuar Luizin për dhunë.

Teksa ndodheshin në oborr për të darkuar, pas akuzës së Oltës, Kiara i doli në mbrojtje partnerit të saj. Ajo tha se Luizi reagoi në atë mënyrë ndaj saj, pasi ishte ajo që e gjuajti me takë për ta ndaluar së foluri në ato momente.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Ku i gjuajta?

Kiara: Nuk më gjuajti. Më shtyu se i futa unë takën.

Olta: Ti i the pusho për komentin që bëri dhe ai tha pusho më lër rehat.

Kiara: Mos e bëj dramatike kot. Isha vetë aty nuk ka lidhje fare. Kush je ti?

Olta: Unë jam banore e kësaj shtëpie.

Kiara: Ky është i dashuri im.

Olta: Nuk më intereson fare. Të duket gjest normal?

Luizi: Nuk e kam gjuajtur.

Olta: I ke gjuajtur.

Luizi: Okej ti thua i kam gjujt unë them nuk i kam gjujt e mbyllim muhabetin?

@denisar__

♬ original sound – YJEE✨✨

@denisar__

♬ original sound – YJEE✨✨