Ajo është padyshim një nga vajzat më të bukura shqiptare.

Në vitin 2012 u kurorëzua “Miss Universe Albania” dhe është kthyer në një ndër modelet më të kometuara në rrjetet sociale.
Këtë herë Adrola Dushi ka vendosur të kthehet pas në kohë, duke na treguar bukurinë e saj natyrale që kur ishte e vogël.

Advertisement

Ylli shqiptar ka publikuar dy foto nga fëmijëria e saj, një kur ishte vetëm 1 vjeçe dhe një tjetër foto të vitit 2002 kur ishte 9 vjeç.