E njihni dot këngëtaren në foto?

Motrat Gjoni janë ndër këngëtaret më seksi të showbizit shqiptar.

Pavarësisht se vitet kalojnë, ato duket sikur nuk ndryshojnë aspak, përkundrazi duket sikur rinohen dita ditës. Këtë herë Ingrit Gjoni ka publikuar në rrjete sociale një foto kur ishte në moshën 16-vjeçare. Mjaft e bukur dhe në formë krahasuar me ditët e sotme duket se koha për Ingritin nuk ka kaluar.

Advertisement