Dyshonte për tumor/ Mjekja ekzaminon Luiz Ejllin, ja përgjigjja për shëndetin e tij!

Luizi gëzon shëndet të plotë, dhe këtë e ka konfirmuar mjekja në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Ajo sqaroi se ai ka kryer të gjitha ekzaminimet e nevojshme dhe ka rezultuar se gëzon shëndet të plotë.

Mjekja: Luizi është paraqitur më gëlbazë me gjak, 3 episode. Ekzaminimet e tregojnë normale. Pas skanerit, nuk rezultojnë probleme edhe KG normale.Tani i rekomandohen vetëm antibiotikë.

Advertisement

Ndërkohë opinionistët e kanë dënuar veprimin e Luizit.

Arbri: E para shyqyr ska gjë, e frikshme dy, dhe e treta e turpshme. Si manipuloi një Shqipëri të tërë! Hera e parë që një njeri e tillë manipulon një situatë kështu

Zhaklina: E pa besueshme që shantazhoi emocionalisht një Shqipëri të tërë. Lërë familjarët se si janë ndjerë!