Herë pas here shumë personazhe të showbizit shqiptar dhe të huaj publikojnë foto të vjetra.

Personazhi që është bërë norstalgjik këtë herë ka qenë Ronela Hajati, e cila ka ndarë me ndjekësit disa foto ku duket e veshur me fustan të bardhë dhe me disa kilogramë më pak.

Advertisement

“Dy kile dhe e çmendur”,- ka shkruar ajo krah njërës foto.