Dua Lipa merr vendimin drastik në Instagram!

Dua Lipa ka marrë një vendim drastik duke hequr të gjithë personat që ndiqte nga lista e saj e ndjekësve në Instagram dhe duke lënë vetëm tre llogari.

Në listën e ndjekësve të saj tashmë figurojnë vetëm fondacioni “Sunny Hill”, festivali me të njëjtin emër – “Sunny Hill Festival” dhe podkasti i saj “Service95”.

Advertisement

Kjo lëvizje e saj vjen vetëm pak kohë pasi artistja shqiptare hoqi të gjitha fotot e mëparshme nga Instagrami.