Ditëlindja e çmendur e Drake, të ftuar aktorët e ‘Breaking Bad’

Një surprizë mbresëlënëse i priste të ftuarit e Drake në festën e ditëlindjes së tij të 37-të, të cilën ai e organizoi në restorantin Casadona në Miami.

Dy aktorë që kanë qenë të lidhur me një nga serialet më të suksesshëm të televizionit amerikan, “Breaking Bad”, janë shfaqur në festë me këmisha me lule, kanë shkuar pas lokalit dhe kanë nisur të përgatisin kokteje speciale për të ftuarit.

Advertisement

Bryan Cranston dhe Aaron Paul, dyshja e yjeve të serialit që u shfaq premierë në 2008 dhe fitoi çmimet televizive për vite me radhë, kanë marrë me padurim rolin e banakierit, ndoshta për të promovuar më tej markën Dos Hombres mezcal që ata krijuan së bashku.

Dy yjet mund të kenë bashkuar forcat për prodhimin dhe trafikimin e metamfetaminës në serial, por në jetën reale bashkëpunimi i tyre ka të bëjë me një pije meksikane për të cilën të dy janë shumë krenarë dhe që sigurisht e kanë shijuar mysafirët e tyre Drake.