Dikur dilnin të tre bashkë me ish-burrin e modeles, zbulohet ç’po ndodh mes Leo Di Caprio dhe Irina Shayk!

Leonardo DiCaprio së fundmi është parë duke u shoqëruar me modelen Irina Shayk në Coachella, por burimet thonë se ata janë thjesht miq. Thashethemet qarkulluan pasi të dy u panë bashkë gjatë fundjavës. Megjithatë, burime kanë konfirmuar se ata definitivisht nuk po takohen dhe ishin thjesht pjesë e një grupi miqsh.

Leo dhe Irina njihen prej disa kohësh, pasi janë njohur përmes miqve të përbashkët. Nuk ka asnjë lidhje romantike mes të dyve dhe ata thjesht po shijonin muzikën dhe festimet së bashku.

Advertisement

Në fakt, Leo thuhet se është mjaft i afërt me ish-in e Irinës, Bradley Cooper, dhe të tre kanë qenë bashkë publikisht më parë. Kjo tregon se Leo nuk po përpiqet të mos respektojë mikun duke u përfshirë me ish-in e tij.