Diamante në vend të recipetave në Rio! 

Një trup i përsosur meriton të tregohet. Izabel Goulart e di mirë këtë dhe për festimin përfundimtar të festës së karnavaleve në Rio de Zhanejro, zgjedh një set që lë pak ose aspak për imagjinatën. Nuk është aq shumë për pantallonat e nxehta të grisura që zbulojnë pjesën e përkryer të të pasmeëve për të tërhequr vëmendjen, por një varg zinxhirësh diamanti, të cilat e lënë lëkurën të zhveshur dhe të nxjerrë në pah gjoksin. Edhe në turmën festive, është e pamundur të mos shihet. Një trup kaq i nxehtë dhe i shkëlqyeshëm si ai i Izabelit nuk kalon lehtësisht pa u vënë re. Por modelja nuk është e vetmja që fokusohet në transparencat dhe shkëlqimet: edhe mikesha e saj dhe kolegia Bruna Marquezine ka zgjedhur të ketë një ‘body’ shumë sensual që lejon të shohë dekoletenë e zhveshur.

izabelgoulart02vip-pt-37893-noticia-bruna-marquezine-e-izabel-goulart-estrelas-brasileiras-sensuais-e-ousadas-no

/GazetaShqip/