Angela Martini konsiderohet pa frike një nga femrat më seksi shqiptare dhe shpeshherë ka lë të gjithëve pa fjalë me postimet që bën.

Modelja seksi i dha fund beqarisë vetëm para pak kohësh kur i tha “po” propozimit për martesë të partnerit të saj milioner. Modelja sërish vazhdon të tërheqë vëmendje dhe këtë e ka bërë me postimin e fundit ku shfaqet vetëm me të brendshme në shtrat.

Advertisement

Dhe ne vazhdojmë të mbetemi pa fjalë…