Dashuria e motrës për vëllain, publikohen fotot e para të Princ Louis pranë Princeshës Charlotte

Kensington Palace ka publikuar dy foto të princit më të vogël britanik.

Duhet thënë se Princi Louis duket shumë i ëmbël i fotografuar pranë motrës më të madhe. Fotoja e parë është bërë më 26 prill, vetëm tre ditë pasi ai kishte ardhur në jetë, ndërsa fotoja e dytë është bërë më 2 maj për ditëlindjen e princeshës Charlotte.

Advertisement

 Princ William dhe Kate Middleton u publikuan vetë imazhet e fotografuara në shtëpinë e tyre ntë Kensington Palace. Vëllai i madh, Princi George nuk shihet askund.

Çifti u shpreh i lumtur dhe falenderoi publikun për gjithë mesazhet e ëmbla që dërguan për lindjen e Louis.