French Montana është një kthyer në një nga këngëtaret më të famshëm në botë, ashtu si vetë titulli i këngës më të re.

Ai u bë akoma më i dashur për publikun shqiptar pas pjesëmarrjes si imazh kryesor në videoklipin e Dafina Zeqirit si dhe bashkëpunimit me Era Istrefin.

Advertisement

Por duket se French nuk u ndal me kaq. Ai sapo ia ktheu nderin këngëtares shqiptare, duke e bërë pjesë të videoklpit të tij të fundit. “Famous”. Eh Dafi duket mahnitëse pa diskutim…

Klipi është xhiruar në Chefchaouene, i njohur ndryshe si Qyteti Blu i Marokut dhe për momentin renditet në vendin e #12 në TRENDING në YouTube.