Mesa duket këngëtarja nuk është në formën e saj më të mirë…

Të paktën këtë ka lenë të kuptohet Dafina me postimin e fundit në Instastory, ku duket tepër në formë teksa ushtrohet në palestër pak kohë më parë.

Advertisement

“Duhet të vij përsëri në formë…TANI!”, shkruan këngëtarja, e cila duhet të ketë shtuar ndonjë kile kohët e fundit.

Sido që të jetë, ajo ngelet përsëri e bukur, tërheqëse dhe mjaft seksi!